Nuotraukų pardavimas microstock tinklapiuose

 

Šiame tinklapyje surinkta visa mano turima informacija apie microstock tinklapius. Perskaitę šia informaciją, fotografai, iliustratoriai, 3d mėgėjai galės pardavinėti savo kūrinius dizaineriams iš viso pasaulio.

Microstock tinklapis – kas tai?

Tai vieta, kur renkasi dizaineriai, kurie perka nuotraukas ir iliustracijas, naudoja jas reklaminiams tikslams (lankstinukai, kalendoriai, bukletai ir kt.)

Jums tai gali būti naudinga!

Jei esate fotografas (nebūtinai profesionalas), arba mėgstate pažaisti su adobe illustrator , photoshop ar kokia 3d programa, microstock tinklapiuose Jūs galite parduoti savo sugebejimus. Tai būtų tas pats, kas savo sugebėjimus rodyti įvairiuose forumuose, skirtumas tik tas, kad čia nereikia laukti, kol Jus kažkas pastebės. Tiesiog įkeliate savo darbą ir jį daugiau arba mažiau kartų tikrai nupirks. Žinoma milijonų neuždirbsite, tačiau šiek tiek pinigų tikrai galite užsidirbti. Viskas priklauso nuo to, kiek laiko skirsite šiam darbui, čia Jūsų niekas nevers dirbti.

Nuo ko pradėti?

Siūlau visų pirma susikoncentruoti ties shutterstock ir atrinkti 10 geriausių savo nuotraukų. Praėjus egzaminą shutterstocke galėsite kelti ir po vieną nuotrauką. Virsutinėje nuorodoje „APIE MICROSTOCK’US“ rasite daugiau informacijos apie kiekvieną microstock tinklapį. Vėliau savo blogą papildysiu keliais adobe illustrator tutorialais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *