10 mano labiausiai perkamų vektorių

Kadangi dažniausiai naujokams iškylantis klausimas- ką perka ir ko ne, pateikiu 10 per visą laiką daugiausiai shutterstock’e nupirktų vektorių. Stabiliausiai perkami: medicinos simbolis, kompiuterio pelė, šaldytuvas ir televizoriai. Paprasti fonai, tokie kaip mėlynas su žvaigždėmis labiausiai perkami prieš kalėdas. Taip pat didelės reikšmės iliustracijų populiarumui turi tai, kada jis yra įkeltas. Geriausia visas nuotraukas kelti šeštadienį, nes jos yra patikrinamos maždaug per dvi dienas, tad pirmadienį arba antradienį jau turite nuotraukas savo galerijoj. Darbo dienomis nuotraukos yra perkamos labiausiai, kuo daugiau nuotrauka nuperkama per pirmąją savaitę, tuo aukščiau ją iškelia paieškos sistemoj, tuo daugiau šansų, kad daugiau pirkėjų ja pamatys. Taip pat per vieną nuotrauką pirkėjas gali nueiti į Jūsų galeriją.

 blue_stars_2

caduceus

dandelions fridge
 mouse

red_stars

red_stars_2 stars
 tv  tv_2

19 minčių apie “10 mano labiausiai perkamų vektorių”

 1. Būtų įdomu matyti tikslią statistiką – kiek kartų kuris darbas parduotas ir kiek uždirbo :).
  Mano nuomone, dar geriau kelti penktadienį vakare. Tuomet dažniausiai patvirtina sekmadienį, o jau pirmadienio rytą įkelti darbai būna pardavime.

 2. Kartais būna, kad priima greičiau nei per dvi dienas. Yra buvę daug kartų, kad įkėlus penktadienį, šeštadienį jau patikrintos būna. O šiaip didelio skirtumo nėra ar penktadienį ar šeštadienį.

 3. Na ir kaip tau ugnies efektą pavyko išgauti, papasakok? (degantis tv 29507140)

 4. Turbut klausi ne todėl, kad nori išmokti. Bet vistiek pasakysiu, vector tv + ugnies foto. Ugnies foto žinoma su photoshopu perdirbta.

 5. Ne tai ne vektorius. Kol kas dar nežinau, kaip ušgauti tokią vektorinę ugnį 🙂

 6. Nepatinko, nes laikinai sustabdė mano accauntą dėl tokio menkniekio kaip paliktas kitas jpg paveikslėlis eps faile. Aš dažniausiai kurdamas iliustraciją susimetu bent 10 kitų pavyzdžių kad būtų į ką orientuotis, bet niekada nekopijuoju ir nedarau grynai to pačio ir paveikslėlis ten buvo visiškai kitas… Jau 3 savaites negaunu atsakymo iš sutterstock. Grynai tą patį buvau įkėlęs į kitą tinklapį, bet visiškai nieko nesakė dėl to.

 7. Ir dar kas blogiausia kad neina niekaip susisiekti po to su jais. Bandžiau skambinti tai susisiekti eina tik su pardavimu skyrium. Šiaip einasi normalei, pradejau paskutiniu metu daryti daugiau iliustracijų, daugiau priima i istockphoto tai kolkas neblogai.

 8. Pačiu blogiausiu atveju – jei visgi išbanintų – galėsi kokio kito giminaičio vardu prisiregistruot, tik deja portfolio turbūt to pačio nebeišeis dėt – reiktų tik naujus darbus kelt… bet vistiek geriau nei nieko.. Istockas turbūt neblogas dalykas.. Gaila, kad tik niekaip nesugebėjau ten egzo praeit 🙂

 9. Iš bėdos taip, bet nenoriu iš naujo registruotis nes esu jiems jau kokia 50 referalų atvedęs ir kuo daugiau parduodi tuo labiau kyla pardavimo kaina (nuo 25 ct už pardavimą iki 36 ct) ir taip gauni daugiau. O dėl istock’o tai tikrai verta bandyt, ten gal ir griežti reikalavimai, bet dėl to stengies labiau išmokti.

 10. deja, į istocką jau nebedaug šansų turiu patekti -paskutinįkart kai neišlaikiau egzo, puse metų kito bandymo laukt reikėjo. Jei vėl nepraeisiu – kitas tarpas iki egzo bus metai arba išvis nebeleis laikyt.
  oho, 50 referalų – tai jau daug. Apskritai, kaip matau tu gana rimtai jau į šitą microstockų biznį įsisukęs.
  aš dabar ieškau kitų būdų iš šio reikalo užsidirbti – dabar kuriu svetainę anglų kalba – joje talpinčiau nemokamus savo vektorius, o pelną tikiuosi gaut iš google adsense ir „paypal donate“ mygtuko. Kaip matau, kažką panašaus ir tu esi sukūręs – greatvectors.com. Ar šis projektas tau pasiteisina – t.y generuoja kažkiek – atperka hostingo mokestį ir darbą? jei ne paslaptis, kiek pardavimų būna tavo ten esančioje premium vektorių parduotuvėje per mėnesį? Sorry, už šitą smalsumą,tik šiaip man labai įdomu ir nelabai turiu su kuo nors daugiau pasikonsultuot šitais klausimais:)

 11. Na greatvectors tikrai atsiperka, hostingo mokestį tikrai atperka. Taip pat ir galimybė referalus rinkti ir nukreipti į savo galeriją jei turi kokiam stocke, jei užsiimi su grafika ar fotografija tokį asmeninį tinklapį turėti būtina. O savo pačioje vektorių parduotuvėje dar nieko nesu pardavęs – neseniai veikia ir reikėtų daugiau turinio.

 12. Admin rašiau tau laišką tai dar ir čia parašysiu apsidraudimui :D. Tai vat ten reikia grynai vectorinius darbus kelt ? Ar galima tokius kelt, kurie padaryti su dviem programom ? Adobe illustrator pavidalas, o visa kita su Photoshopu ?

 13. Gal gali duoti skype ? Nes man pati pradzia labai sunki kas kaip ten vyksta. ? Tokiu smulkiu klausymu turiu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *