13 minčių apie “Klausimai – atsakymai”

 1. Sveikas,
  Kaip sekas paradvinėti vektorius ne fotobankuose (mačiau, jog kuri savo vektorių kolekcijas ir pardavinėji savo puslapiuose)?
  Ar pasiteisina tai?
  Man pačiam su tais microstokais vis neišeina normaliau užsidirbti tai vis ieškau būdų kaip iš savo darbų maximumą išspaust. Turiu mintį bandyt savo darbus Amazon ar Ebay bandyt pardavinėti – mačiau, jog kiti ten vieną kitą darbą yra idėję.. O kaip pats – ar šio varianto nebandei?

 2. Sveikas,
  Kol kas silpnai su pardavimais, bet turiu keletą minčių ateičiai.
  Parodyk savo darbus, galėsiu duot patarimų jei ką. Aš asmeniškai negaiščiau laiko su ebay ir amazon. Manau ten žmonės ateina nusipirkti kokių nors daigtų labiau, nei paveikslėlių. Bet, už pabandymą nieks į galvą neduos 🙂

 3. Išsiunčiau tau savo portfolio linką į tavo nurodytą meilą. ką galėtum patart pažūrėjęs į darbus? žadu keist savo darbų tematiką – pereit prie banerių, vizitinių kortelių kūrybos gal, nes su dabartiniais darbais matyt nelabai į temą paklausą pataikau – vidutiniai pirkimai jų.
  Šiandien gautas laiškas iš Istockphoto privertė mane gan garsiai nusikeikt – jie vėl atmetė mano darbą pateiktą vektorių egzaminui, taigi dabar reix metus laiko laukt, kol galėsiu vėl bandyt laikyt.
  Iš likusių stockų gaunamas atlygis manęs vis dar netenkina, tai dabar ir ieškau kitų galimybių iš grafikos užsidirbti…
  dar viena alternatyva, apie kurią galvoju – Zazzle. ten kaip supratau su savo stockiniais darbais gali kurti produktus ir juos pardavinėti. kai kurie ten neblogai uždirba, galvoju reix ir man ten bandyt. Tik vienintelis trūkumas to puslapio, kuris man nepatinka – reik pačiam reklamuot savo produktus, norint gaut pelno. tiesa, tau, turinčiam gan populiarų tinklapį su nemažai srauto – greatvectors.com, matyt apsimokėtų tuo užsiimti.

 4. Sveikas,
  Tavo darbai turi savitą stilių, tai yra gerai. Tačiau dauguma fonai ir abstrakcijos, reikėtų įvairumo. Dabar tokiuose tinklapiuose fonų pilna, reikia kažko išskirtinio. Kad ir perėjęs prie banerių ir visokių dizaino elementų turėtum pasikelti uždarbį. Pastebėjau, kad dreamstime puslapyje mėgsta objektus baltame fone, kad būtų lengva iškirpti. Vektorinius objektus taip pat reikėtų stengtis daryti baltame fone.

 5. Pardavinėju vektorines iliustracijas – iš vektorių lengviau užsidirbti nei iš fotografijų.

 6. Kiek laiko reikėtų mokytis piešti vektorinius paveiksliukus, kad jie taptu tokie, jog juos pirktų ir iš jų būtų galima pasidaryti pinigų?
  Ar tu pats išmokai visko, ar lankei kažkokius kursus?

 7. Kiek laiko – juk pats supranti, kad priklauso nuo žmogaus, nuo to kaip jis nori išmokti. Pats kursų jokių nelankiau, išmokau savarankiškai.

 8. Sveikas,
  Ar keli savo vektorius į http://www.vectorstock.com ?
  jei taip, kaip tau ten sekas? kaip su uždarbiu ten tau?
  Aš po truputį keliu ten savo darbus – kol kas puse velnio – gal kokioje 5toje vietoje pas mane tarp stock’ų pagal uždarbį.

 9. Sveikas,
  Taip, keliu. Uždarbis nelabai didelis. Pardavimų gan daug, bet nuo pardavimo gauni tik 0.25$ – išmokos tenka palaukt ilgiau nei 1 mėn.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *